Předplatné online seminářů Video Audio

Získejte ty nejlepší  znalosti sesbírané mistrem Fu-Langem.

Nejméně 25 online seminářů za zlomek ceny prezenčního školení.

Cena[?]: 690 Kč bez DPH 

Období[?]:
12 měsíců

Počet videozáznamů[?]:
minimálně 25 nových + všechny již vydané

Účast na webinářích[?]: Zdarma
Objednávka[?]:

Objednat zde

S předplatným online seminářů získáte nejen přístup k existujícím videozáznamům webinářů, ale i k těm, které vzniknou v průběhu jednoho roku. Navíc se máte možnost zdarma účastnit webinářů naživo. Budete tak mít možnost položit své specifické otázky našim odborným lektorům živě. To vše za zlomek ceny prezenčních školení.


Obsah předplatného

Období[ANO] 12 měsíců
Počet nových kurzů [ANO] min 25 ks
Přístup do archivu [NE]
Účast na webináři [ANO]
Zdarma
Neomezené přehrávání [ANO]
Vyhledávání ve videozáznamu [NE]
Podklady od lektora [NE]
Testovací otázky [ANO]
Dotazy na lektora [ANO]
Poradna ke kurzům [NE]
Stažení MP3 souborů [NE]
Stažení video souborů [ANO]
Cena ročního předplatného

6 600 Kč bez DPH


Výhody předplatného

Získáte přístup ke všem existujícím videozáznamům, a dále pak ke všem novým videozáznamům webinářů, které se budou konat během jednoho roku od zakoupení předplatného.
Garantujeme, že během jednoho roku od zakoupení předplatného proběhne minimálně 25 webinářů. Z nich budou pořízeny videozáznamy, ke kterým v rámci předplatného získáte přístup.
Zdarma se můžete zúčastnit jakéhokoliv webináře, kde můžete živě komunikovat s lektorem a získat odpovědi na Vaše specifické otázky.
Můžete položit Váš dotaz lektorovi písemně před termínem konání webináře. Takto zaslané dotazy jsou pak zodpovězené v průběhu webináře.
Výhodná multilicence předplatného řeší potřeby kontinuálního profesního rozvoje Vaší organizace na celý rok za zlomek obvyklých výdajů na prezenční školení. 

Komu je předplatné určeno

Pro všechny ve zralém věku chápání  cca od  6 let
Pro úplné začátečníky
Pro lidi kteří chtějí vědět a učit se i na dálku 

Výhody videozáznamů

Máte to ve svých rukou. K videozáznamu můžete přistupovat kdy se Vám to hodí a odkudkoliv, kde je přístup k internetu (i bez něj).
Videozáznamy jsou sestříhané. Můžete si tedy zobrazit jak celý záznam, tak i jeho část, která Vás zajímá pomocí možnosti přehrávání z jednotlivých snímků prezentace. Přístup máte nejen online, můžete si jej též stáhnout na Váš počítač jako video nebo jako MP3 pro poslech v hudebních přehrávačích. 

Předplatné obsahuje

Přístup ke všem již vydaným videozáznamům webinářů, a dále pak přístup ke všem novým videozáznamům, které budou vydány v průběhu jednoho roku. A navíc získáte možnost se zdarma účastnit webinářů naživo.

Podrobnosti k jednotlivým kurzům naleznete na partnerském webu www.hscp.cz. Účast na kurzu či videozáznam lze zakoupit také samostatně. Kurzy, jež se budou konat letošní sezónu je možno zakoupit pouze přes www.hscp.cz nebo zaslat objednávku přes tento web

O Tv-Jetotak


Co říkají zákazníci?

"Vynikající forma školení - nezanedbatelná úspora času, bez vedlejších nákladů a v pohodlí domova či kanceláře. Technicky jsou webináře výborně připravené, online forma mi poskytla vybrat si školení a lektora podle kvality, nikoliv podle regionu a dostupnosti. Velice příznivá cena." Jitka Hartumannová
"Tato forma pro účetní školení je opravdu báječným nápadem, nemusím vybírat školení dle místa a doby konání kvůli dopravě, samozřejmě ušetřím čas za cestování, školení si mohu zopakovat, vyslechnout znovu. Jednoznačně skvělé." Dana Rudolfínová
"Školení formou webináře je naprosto vyhovující pro všechny účetní, a to ať již začínající, tak i pro pokročilé. Je zde veliká výhoda menšího počtu účastníků a možnosti klást jakékoliv otázky beze studu, že se ptáte na něco naprosto jasného. Neméně významnou výhodou je sledování webináře z kanceláře, nebo dokonce z domova. Účastník se tak cítí ve svém prostředí mnohem pohodlněji. Osobně to vnímám jako velikou výhodu pro lepší soustředění se. Webinář mohu všem vřele doporučit - s obrovskou časovou úsporou lze zde získat vyčerpávající přehled o probírané tématice s možnosti jednoduchého kladení otázek." Olga Nečeradská

Obchodní podmínky

Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu. Předplatné je aktivováno na dvanáct měsíců po připsání předmětné částky. Daňový doklad Vám zašleme emailem.
Za dobu platnosti předplatného zveřejníme minimálně 25 videozáznamů webinářů s účetní tématikou od předních českých lektorů.
Před vypršením předplatného Vás kontaktujeme s nabídkou prodloužení předplatného. Předplatné prodloužíme jen na základě nové objednávky nikoliv automaticky.